SONBAHARIN RENGİ FİLMEKİMİ

24 Eylül 2016

Ekleyen: Fahri Şahin

2126

SONBAHARIN RENGİ FİLMEKİMİ

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Vodafone FreeZone sponsorluğunda gerçekleştirilecek 15. Filmekimi biletleri 1 Ekim Cumartesi günü satışa çıkıyor.

Tüm şehirlerdeki Filmekimi biletlerine, 1 Ekim Cumartesi günü 10.30’dan itibaren Biletix satış noktaları, Biletix çağrı merkezi, Biletix web sitesi ile Atlas ve Rexx sinemalarının gişelerinden ulaşılabilir. Filmekimi biletleri tüm satış kanallarında hizmet bedeli eklenmeden satışa sunulacak.

Ekim ayının gözdesi Filmekimi, her yıl olduğu gibi, dünya festivallerinde gösterilmiş, ödüller almış, eleştirmenlerin ve izleyicilerin ilgisini çekmiş ve merakla beklenen yeni yapımları içeren 51 filmin yer aldığı programıyla Ekim ayının en çok konuşulan sinema etkinliği olacak. Filmekimi, Vodafone FreeZone sponsorluğunda,7-16 Ekim tarihlerinde İstanbul’da 10 gün sürecek bir maratonla birlikte İstanbul dışında da Ekim ayı boyunca gösterimlerine devam edecek. İstanbul dışı gösterimlerine 2011’de başlayan Filmekimi, bu yıl da Türkiye’nin farklı şehirlerindeki sinemaseverlere yılın en iyi ve en güncel filmlerini sunmaya devam edecek. Filmekimi, bu yıl Ankara, İzmir, Bursa ve ilk kez Eskişehir’e de uğrayacak. Filmekimi 7-9 Ekim’de Ankara’da, 13-16 Ekim’de İzmir’de, 21-23 Ekim’de Bursa ve Eskişehir’de olacak.

Ayrıntılı bilgi için filmekimi.iksv.org adresini ziyaret edebilirsiniz.PAYLAŞYorumlarGeri Dön: Ana Sayfa