Site Kullanım Koşulları

MONETAFİLM.COM’da yorum yazmak için, öncelikle disqus üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir. Sonraki aşamada MONETAFİLM.COM portalı üzerinde bulunan yoruma açık tüm materyallere “YORUM YAP” bölümünü seçerek düşüncelerinizi ifade edebilirsiniz.


MONETAFİLM.COM portalı üzerinde bulunan tüm yoruma açık bölümlere zaman ve mesaj sınırı olmaksızın düşüncelerinizi ifade edebilirsiniz.


MONETAFİLM.COM portalı üzerinde yapılan tüm yorumlar site yönetimi onayı olmaksızın yayınlanmamaktadır.


MONETAFİLM.COM portalı üzerinde yapılan hakaret, küfür, aşağılama, tehdit ve kişisel bilgi paylaşımı içerikli tüm yorumlar katiyen site yönetimimiz tarafından onaylanmamaktadır.


MONETAFİLM.COM portalı üzerinde kullanıcıların toplum etiği ve ahlaki kurallar çerçevesi dışında tavır takınması ve söz konusu durumu sürdürmeleri durumunda kullanıcı MONETAFİLM.COM site yönetimi tarafından engellenecektir.


MONETAFİLM.COM’da T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar gönderilemez.


Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yorumlar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.)


Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; MONETAFİLM.COM yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.


Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.


Her türlü taciz edici yazı yasaktır.


MONETAFİLM.COM portalı üzerinde yapılan yorum ve paylaşımlar site adminleri tarafından onaylanmadan yayınlanmayacağı için yasal olarak suç teşkil edecek eylemler içerisinde bulunan kişi veya kişiler, söz konusu durumun devam ettirilmesi ( saldırı boyutuna getirilmesi ) durumunda MONETAFİLM.COM yönetimi tarafından yasal süreç başlatılacaktır.


MONETAFİLM.COM portalı üzerinde üyelerin bilgileri hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz ve paylaşılması söz konusu dahi olamaz.


MONETAFİLM.COM EKİBİ
Geri Dön: Ana Sayfa