Hakkımızda

Moneta Film; Kısa filmler, yönetmenleri, sektörden haberler, röportajlar ve sinema yazılarının yer aldığı, kar amacı gütmeyen ve tamamen gönüllülük esasına göre çalışmalarını sürdüren bağımsız bir web sitesidir.

27 Haziran 2011 tarihinden beri aktif olarak yayın yapan Moneta Film’in kuruluş amacı kısa film sektörüne karşılıksızca destek vermektir.


Moneta Film projemiz henüz hayat bulmamışken projemize sonsuz ve karşılıksız destek veren Değerli Yazar ve Yönetmenimiz Sabri KALİÇ’ e teşekkür etmek bile yetersizdir. Zira değerli hocamız Sabri KALİÇ projenin gelişim ve bulunduğu noktaya gelebilmesinde büyük emek sahibidir. 23 Eylül 2012 Tarihinde aramızdan ayrılmış olan Değerli Hocamıza saygı ve şükranlarımızı sunarız. Işıklar içerisinde uyu Sabri Hocam…
Moneta Film Ekibi

info@monetafilm.com

Sercan Demircan

İçerik Yönetim UzmanıBilal Cangül

Genel Yayın YönetmeniSercan Ünal

Proje Geliştirme UzmanıFahri Şahin

Editör & TercümanAytaç Ünal

EditörEmre Akdiş

EditörOnur Dursun

EditörWeb Dizayn - Programlama & Geliştirici

monetafilm.com Portalı üzerinde bulunan tüm içeriğin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. İçeriğin tüm hakları film yapımcılarına, yönetmenlere ya da afiş tasarımcılarına aittir. İzinsiz her türlü kullanımından monetafilm.com sorumlu değildir.
Geri Dön: Ana Sayfa