Haberler
ODTÜ Film Festivali 2012  Kısa Filmler için Çağrı

ODTÜ Film Festivali 2012 Kısa Filmler için Çağrı

25 Aralık 2011

Ekleyen: Aytaç ÜnalODTÜ Sinema Topluluğu olarak 2.’sini düzenleyeceğimiz ODTÜ Film Festivali kapsamında atölyeler, söyleşiler, forumlar, uzun metrajlı film gösterimleri ve kısa metrajlı film gösterimleri yapılacaktır. Gösterilen kısa filmler seyircilerin oylamasına sunulup 2012 ODTÜ Film Festivali kısa film seçkisi hazırlanacaktır.

Devamını Oku

5. Palto Film Günleri

5. Palto Film Günleri

13 Aralık 2011

Ekleyen: Bilal Cangül5. Palto Film Günleri 19 – 25 Aralık 2011 tarihleri arasında kapılarını sinemaseverlere açıyor. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sinema Kulübü ve İletişim Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen, Eskişehir Film Festivali (E.F.F) ‘nin çeşitli birimlerinde çalışan, film festivalinin heyecanını birebir hisssetmiş bir grup arkadaşın kendi çabalarıyla oluşturdukları Palto Film Günleri 5. yılında da büyük bir tutku ve heyecan ile hazırladığı programı seyircilerine sunuyor...

Devamını Oku

Filmekimi 10 Yaşında!

Filmekimi 10 Yaşında!

07 Eylül 2011

Ekleyen: Aytaç Ünalİstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen Filmekimi, 8–15 Ekim tarihlerinde izleyicilerle buluşuyor. 10. yaşını kutlayan Filmekimi’nin bir de sürprizi var: Filmekimi, bu yıl ilk kez İstanbul sınırlarını aşıyor ve Türkiye’de beş kentte daha sinemaseverlerle buluşuyor.

Devamını OkuGeri Dön: Ana Sayfa