FestivallerBeyaz Güvercin Yetimlerin Hikayelerini Anlatacak

Beyaz Güvercin Yetimlerin Hikayelerini Anlatacak

01 Mayıs 2012

Ekleyen: Bilal CangülİHH İnsani Yardım Vakfı, İstanbul’da gerçekleşecek 5. Uluslararası Çocuk Buluşması kapsamında Beyaz Güvercin ismiyle bir kısa film yarışması düzenliyor. Kurmaca, belgesel ve animasyon kategorilerinde yarışacak filmlerin son teslim tarihi 21 Mayıs.

Devamını Oku

23. Ankara Uluslararası Film Festivali Sonuçları Belli Oldu

23. Ankara Uluslararası Film Festivali Sonuçları Belli Oldu

23 Mart 2012

Ekleyen: Aytaç ÜnalTC. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Çankaya Belediyesinin katkılarıyla, Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı tarafından düzenlenen, Ankara Uluslararası Film Festivali’nin 23.üncüsünde, Ulusal Uzun Film Yarışması dalında, ‘En İyi Film Ödülü’nü Yüksel Aksu’nun ‘Entelköy, Efeköy’e Karşı’ adlı filmi aldı.

Devamını Oku


ODTÜ Film Festivali 2012  Kısa Filmler için Çağrı

ODTÜ Film Festivali 2012 Kısa Filmler için Çağrı

25 Aralık 2011

Ekleyen: Aytaç ÜnalODTÜ Sinema Topluluğu olarak 2.’sini düzenleyeceğimiz ODTÜ Film Festivali kapsamında atölyeler, söyleşiler, forumlar, uzun metrajlı film gösterimleri ve kısa metrajlı film gösterimleri yapılacaktır. Gösterilen kısa filmler seyircilerin oylamasına sunulup 2012 ODTÜ Film Festivali kısa film seçkisi hazırlanacaktır.

Devamını Oku

5. Palto Film Günleri

5. Palto Film Günleri

13 Aralık 2011

Ekleyen: Bilal Cangül5. Palto Film Günleri 19 – 25 Aralık 2011 tarihleri arasında kapılarını sinemaseverlere açıyor. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sinema Kulübü ve İletişim Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen, Eskişehir Film Festivali (E.F.F) ‘nin çeşitli birimlerinde çalışan, film festivalinin heyecanını birebir hisssetmiş bir grup arkadaşın kendi çabalarıyla oluşturdukları Palto Film Günleri 5. yılında da büyük bir tutku ve heyecan ile hazırladığı programı seyircilerine sunuyor...

Devamını OkuGeri Dön: Ana Sayfa