FestivallerAnkara Uluslararası Film Festivali “SineBellek”le Başlıyor

Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı tarafından Bu yıl 25. si düzenlenecek olan Ankara Uluslararası Film Festivali 5-15 Haziran 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Ancak, 25. Yıla özel olarak Festival film gösterimleri Şubat ayından itibaren SineBellek film gösterimleriyle başlıyor.

Devamını Oku

2.Ayvalık Uluslararası Film Festivali Sonuçları

2.Ayvalık Uluslararası Film Festivali Sonuçları

18 Kasım 2013

Ekleyen: Fahri Şahinİkincisi gerçekleştirilen AyIFF’de (Ayvalık Uluslararası Film Festivali) sinemaseverler 4 gün boyunca Ayvalık’ta Sanat Fabrikası’nda öğlen 12’den gece 12’ye kadar tüm gün sinemayla buluştular. Festivalin düzenleyicileri Ayvalık Belediyesi ve Sanat Fabrikası’ydı.

Devamını Oku


HAK-İŞ Kısa Film Yarışması

HAK-İŞ Kısa Film Yarışması

20 Temmuz 2013

Ekleyen: Sercan DemircanTürkiye’nin 550 bin üyesiyle en büyük ve en etkin işçikonfederasyonlarından biri olan HAK-İŞ el emeğiyle, beyin gücünü; zanaatla, sanatı birlikte ele alarak yürüttüğü çalışmalarına geçen yıl yeni bir boyut kazandırmış "Kısa Film Uzun İş" sloganıyla "EMEK" temalı ödüllü bir kısa film yarışması düzenlemişti.

Devamını Oku

1. İzmir Akdeniz Film Festivali

1. İzmir Akdeniz Film Festivali

01 Haziran 2013

Ekleyen: Aytaç Ünalİzmir Büyükşehir Belediyesi, bu yıl ilk kez düzenleyeceği “1. İzmir Akdeniz Film Festivali” ile dünya sinemasının önde gelen isimlerini ağırlayacak. 1-9 Kasım 2013 tarihleri arasında düzenlenecek festival kapsamında “Uçan Balık” ödülleri de dağıtılacak.

Devamını Oku
Geri Dön: Ana Sayfa