FestivallerEBA FİLM 4. KISA FİLM YARIŞMASI

Ekleyen: Bilal Cangül

Yarışma öğretmen ve öğrenci olmak üzere iki ayrı kategoride yapılacaktır. Öğretmen kategorisi, Türkiye genelindeki Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı tüm resmi ve özel okul öğretmenlerini kapsamaktadır. Öğrenci kategorisi, Türkiye genelindeki Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı tüm resmi ve özel okullarda okuyan lise öğrencilerini kapsamaktadır.

Devamını Oku

3. Uluslararası Kan Film Festivali

3. Uluslararası Kan Film Festivali

20 Mart 2018

Ekleyen: Bilal CangülKan Hastalıkları Federasyonu tarafından organize edilecek olan 3. Uluslararası Kan Film Festivali, 11 – 13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Adana’da gerçekleştiriliyor.

Devamını Oku

10.YILDIZ KISA FİLM FESTİVALİ

10.YILDIZ KISA FİLM FESTİVALİ

20 Mart 2017

Ekleyen: Bilal CangülYıldız Kısa Film Festivali başlıyor! Yola çıktığı ilk günden bu yana sinemaseverlerin ilgisiyle büyüyen Türkiye’nin ilk ve bağımsız öğrenci organizasyonu Yıldız Kısa Film Festivali onuncu kez sinemaseverlerle buluşuyor. YTÜ Sinema Kulübü tarafından düzenlenen, jüriliğini sinema sektörünün özgün ve seçkin isimlerinin oluşturduğu festivalin son katılım tarihi 24 Nisan 2017

Devamını Oku


5. Uluslararası Kayseri Altın Çınar Film Festivali

5. Uluslararası Kayseri Altın Çınar Film Festivali

11 Mart 2017

Ekleyen: Bilal CangülKültür ve Turizm Bakanlığı, Kayseri Valiliği ve Başbakanlık Tanıtma Fonu destekleriyle, Anadolu Sinemacılar Derneği tarafından düzenlenen Uluslararası Kayseri Altın Çınar Film Festivaline başvurmak isteyen sinemacılar; Ulusal Belgesel, Ulusal Kısa Film ve Ulusal Animasyon dallarında yapılacak olan yarışmalara 7 Nisan 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebilirler.

Devamını Oku
Geri Dön: Ana Sayfa