Moneta BlogDoğuş Minsin imzalı farklı bir yapım; Kuzgun

Ekleyen: Aytaç Ünal

Senaryo ve yönetmenliğini Doğuş Minsin’in, filmin hikayesini Emre Erdoğdu’nun yazmış olduğu 2016 yapımı olan “Kuzgun” kısa film projesi bu yılın ses getirecek yapımlarından biri olacak gibi görünüyor.

Devamını OkuKISACA 16. ULUSLARARASI ÖĞRENCİ FİLMLERİ FESTİVALİ

KISACA 16. ULUSLARARASI ÖĞRENCİ FİLMLERİ FESTİVALİ

16 Haziran 2016

Ekleyen: Aytaç ÜnalSinema sanatında özgün fikirler üretebilecek, farklı bakış açılarıyla sinemaya katkıda bulunabilecek sinema öğrencilerinin teorik bilgilerini pratiğe dökmelerine yardımcı olmak, kısa filmin uluslararası gelişmesine katkıda bulunmak ve kısa filmlerin seyirciyle buluşmasını sağlamak festivalin temel amacıdır.

Devamını Oku


Zamanı Beklemek filmimiz tekrar Hindistan′da!

Zamanı Beklemek filmimiz tekrar Hindistan′da!

02 Haziran 2016

Ekleyen: Emre AkdişHindistan′da 12 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenecek olan 5. BangaloreShorts Film Festival – 2016’da resmi seçkide yer alacaktır. Kısa Filmimiz "Zamanı Beklemek" festivalde gösterilirken aynı zamanda en iyi görüntü dalında yarışacaktır.

Devamını Oku


Unutma ki Bir Tek Sana Seçilirim Short Film Corner!

Unutma ki Bir Tek Sana Seçilirim Short Film Corner!

02 Haziran 2016

Ekleyen: Sercan ÜnalShort Film Corner, herhangi bir kısa filmcinin kendi filminin reklamını, tanıtımını, pazarlama imkanını sağlayan; bu esnada da orada filmini pazarlayan bu kısa film yapımcısı ve yönetmenini oraya bu amaçla gelen diğer film yapımcı...

Devamını Oku

Bir Kısa Film Müziği Prodüksiyonu Güncesi

Bir Kısa Film Müziği Prodüksiyonu Güncesi

01 Haziran 2016

Ekleyen: Emre AkdişDram, yasak aşk ve ölümün birleştiği, Ufuk Çavuş’un yönettiği Denize kısa filminin müzik prodüksiyonunu Kabile olarak A’dan Z’ye üstlendik. En büyük amacımız bu kısa filme uzun metraj titizliğiyle yaklaşarak müzik prodüksiyonunda gerçekleştirdiğimiz departmanlaşma sayesinde daha kaliteli bir iş ortaya çıkarmaktı.

Devamını Oku
Geri Dön: Ana Sayfa