Moneta BlogKısa Metraj Sohbetler – Feridun Emre Dursun

Ekleyen: Emre Akdiş

Öncelikle okurlarımız için sizden bir “Feridun Emre Dursun” tanımı alabilir miyiz? Siz ve yaptığınız işlerle ilk kez karşılaşacak okurlarımız için kendinizden biraz bahsedebilir misiniz?

Devamını Oku

Shakespeare Kısa Film Yarışması

Shakespeare Kısa Film Yarışması

07 Ağustos 2016

Ekleyen: Fahri ŞahinShakespeare Kısa Film Yarışması, size, sinema alanındaki yeteneğinizi dünyaya gösterme ve dünya çapında gerçekleştirilecek Shakespeare programının parçası olma fırsatı sunuyor!

Devamını Oku


Gökyüzü Kısa Filminin Yapım Hikayesi

Gökyüzü Kısa Filminin Yapım Hikayesi

01 Ağustos 2016

Ekleyen: Fahri ŞahinÇekimlerine 2013 yılında başlanılan ve 2016 yılında bitirilen kısa film “Gökyüzü”, sinema ile havacılık tutkusunu bir araya getiren bir yapım. Filmin ilk çekimleri İzmir’de başladı. Çocuk oyuncuların yer aldığı bu bölümler tamamlandığında ise ekip Ankara’da çekimlerin devamı için bir araya geldi.

Devamını Oku

ANKARA ÜNİVERSİTESİ KISA FİLM YARIŞMASI

ANKARA ÜNİVERSİTESİ KISA FİLM YARIŞMASI

21 Temmuz 2016

Ekleyen: Emre AkdişKısa film yapımını özendirmek, kısa film alanına katkıda bulunacak yeni sinemacıları desteklemek ve kısa film türünün gelişimine katkıda bulunmak amacıyla Ankara Üniversitesi Kısa Film Festivali “Ankara Üniversitesi Kısa Film Yarışması” düzenlenmektedir.

Devamını Oku


ENGELSİZMİR 2016 ULUSAL KISA FİLM YARIŞMASI

ENGELSİZMİR 2016 ULUSAL KISA FİLM YARIŞMASI

01 Temmuz 2016

Ekleyen: Emre AkdişEngelsiz yaşamın öncüsü olabilmek için yola çıkan İzmir Büyükşehir Belediyesi, engellilerin sorunları ve çözümlerine yönelik olarak 2013 yılında Türkiye′de ilk kez uluslararası bir kongre düzenlemiştir. ′Engelsiz İzmir′, bilimsel bir kongre olmasının yanında, kentsel yaşamda engelleri ve engellileri görünür kılacak sosyal projeleri hayata geçirmeye başlamıştır.

Devamını OkuAB İNSAN HAKLARI KISA FİLM YARIŞMASI

AB İNSAN HAKLARI KISA FİLM YARIŞMASI

19 Haziran 2016

Ekleyen: Aytaç ÜnalTürkiye AB Delegasyonu tarafından düzenlenen 2016 AB İnsan Hakları Kısa Film Yarışması çerçevesinde, amatör ve profesyonel film yapımcılarını insan hakları konulu özgün kısa filmleriyle katılmaya davet ediyor.

Devamını OkuGeri Dön: Ana Sayfa