Moneta BlogKöprüde Buluşmalar Kapsamında Almanya - Türkiye Ortak Yapım Geliştirme Fonu Sonuçları Açıklandı

35. İstanbul Film Festivali kapsamında Anadolu Efes’in destekleriyle düzenlenen Köprüde Buluşmalar kapsamındaki Almanya- Türkiye Ortak Yapım Geliştirme Fonu sonuçları belirlendi. 2011 yılında iki ülke arasındaki ortak yapımlara destek olmak amacıyla, Medienboard Berlin-Brandenburg ve Hamburg Schleswig-Holstein Film Fonları, Köprüde Buluşmalar işbirliği ve TC Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle oluşturulan ve bu yıl 6. kez verilen Almanya- Türkiye- Ortak Yapım Geliştirme Fonu tarafından desteklenecek projelerin sonuçları 24. Hamburg Film Festivali’nde açıklandı.

Devamını Oku

SONBAHARIN RENGİ FİLMEKİMİ

SONBAHARIN RENGİ FİLMEKİMİ

24 Eylül 2016

Ekleyen: Fahri Şahinİstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Vodafone FreeZone sponsorluğunda gerçekleştirilecek 15. Filmekimi biletleri 1 Ekim Cumartesi günü satışa çıkıyor.

Devamını Oku


ALTIN KEDİ İÇİN YARIŞACAK FİLMLER AÇIKLANDI

ALTIN KEDİ İÇİN YARIŞACAK FİLMLER AÇIKLANDI

19 Eylül 2016

Ekleyen: Fahri ŞahinSinemaseverlerin sabırsızlıkla beklediği Uluslararası İzmir Kısa Film Festivali’nde ulusal ve uluslararası dallarda animasyon, belgesel, deneysel ve kurmaca kategorilerinde Altın Kedi Ödülleri için yarışacak filmler belli oldu.

Devamını Oku

Kaotika Kısa Filmimiz Marmaris’te Finalde!

Kaotika Kısa Filmimiz Marmaris’te Finalde!

15 Eylül 2016

Ekleyen: Fahri ŞahinYönetmenliğini Yiğit Küçükkibar’ın üstlenmiş olduğu deneysel kısa film çalışmamız "KAOTIKA" 2. Marmaris Uluslararası Kısa Film Festivali deneysel kısa film kategorisinde finale kalmıştır. Festival 6 - 9 Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenecektir.

Devamını Oku
Geri Dön: Ana Sayfa