Bizden Haberler
Zamanı Beklemek Festival Yolculuğuna Devam Ediyor  - Sadibey

Ekleyen: Bilal CANGÜL

2014 yapımı olan kısa film Zamanı Beklemek, 4 kıtada birçok festivalde yer alma şansı yakaladı. Son olarak İtalya’nın başkenti Roma’da düzenlenecek olan Ciampino Uluslararası Film Festivali’nde resmi seçkide yer alma gururu yaşayan projenin festival yolculuğu 2016 yılının ikinci yarısına kadar süreceği öngörülüyor.

Devamını OkuZamanı Beklemek – Sadibey

Zamanı Beklemek – Sadibey

03 Aralık 2014

Ekleyen: Bilal CANGÜLBaşrollerini Ümmiye Koçak ve Aykut Köseler’in, yapımcı, senarist, görüntü yönetmeni ve ve yönetmenliğini ise Burak Aras’ın üstlenmiş olduğu Zamanı Beklemek (Waiting for the Time) kısa film projesinin trailer’ı geçtimiz günlerde yayınlandı.

Devamını Oku

“Zamanı Beklemek” Fragman – Öteki Sinema

“Zamanı Beklemek” Fragman – Öteki Sinema

02 Aralık 2014

Ekleyen: Bilal CANGÜL2014 yılı içerisinde Mersin / Tarsus’ta çekimleri tamamlanan ve başrollerini Ümmiye Koçak ile Aykut Köseler’in, yönetmenliğini ise Burak Aras’ın üstlenmiş olduğu Zamanı Beklemek kısa film projesinin fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Kısa filmin afişini ise Ethem Onur Bilgiç tasarlamıştır. Post-prodüksiyon süreci de tamamlanmış olan kısa filmin bundan sonraki dönemde yurtiçi ve yurtdışı birçok festivalde yer alması bekleniyor.

Devamını Oku

Dream Less – Sanat Galerisi

Dream Less – Sanat Galerisi

24 Ağustos 2013

Ekleyen: Bilal CANGÜLMoneta Film’in medya sponsorluğunu üstlenmiş olduğu İspanyol Yönetmen Daniel Valle’nin “Dream Less” adlı yeni animasyon kısa film çalışması festival yolculuğuna devam ediyor.

Devamını Oku
Geri Dön: Ana Sayfa